Personeelspreekure 2020

PERSONEELSPREEKURE

Ouers en leerders word die geleentheid gebied om die personeel tydens hulle spreekure in hul klaskamers te besoek.  Ons verskaf graag aan u die tye wanneer die personeel beskikbaar is. U kan ook vooraf met die personeel skakel en ‘n afspraak maak indien u dit sou verkies.

 

PERSONEELLID         KAMER NO        GR                  TYD

Me N de Wet                        G1                  1E       Maandae       14:00-15:00

Me C Smit                            G3                  1L       Dinsdae        13:15-14:15

Me I Diedericks                   G2                  1A       Dinsdae        13:20-14:20

Me M Venter                        G7                  1R       Dinsdae        14:00-15:00

Me S Sauer                          G5                  1D       Maandae       14:00-15:00

Me G Goosen                      G6                  1U       Maandae       13:45-14:45

Me M Viljoen                                   G8                  1S       Maandae       13:45-14:45

Me V van Wyk                     K17                1P       Dinsdae        13:45-14:45

Me J Briel                             G10                1K       Dinsdae        13:30-14:30

Me L Lues                            K18                1G       Maandae       13:15-14:15

Me R Joubert                       Kantoor                     Woensdae    13:15-14:15

Me J Labuschagne            K8                   2E       Maandae       13:30-14:30

Me H. v Niekerk                   G10                2L       Woensdae    13:30-14:30

Me M Erasmus                    K14                2A       Woensdae    13:30-14:30

Me A Ras                             K7                   2R       Maandae       13:30-14:30

Me H de Bruin                     G11                2D       Dinsdae        13:30-14:30

Me T du Toit                         K16                2U       Maandae       14:00-15:00

Me Y Smit                             K17                2S       Woensdae    13:30-14:30

Me L Olivier                          K15                2P       Woensdae    13:30-14:30

Me I Ellis                               K18                2K       Maandae       13:30-14:30

Me S de Beer                       K12                3E       Woensdae    13:15-14:15

Me B Greyling                     K13                3L       Dinsdae        13:15-14:15

Me M Marais                        K5                   3A       Maandae       13:15-14:15

Me H Leo                              K20                3R       Dinsdae        13:15-14:15

Me E Rheeder                     K13                3D       Woensdae    13:15-14:15

Me C de Bruin                     K15                3U       Dinsdae        13:15-14:15

Me C de Klerk                      K22                3S       Dinsdae        13:15-14:15

Me S Siff                               K13B              3P       Dinsdae        14:00-15:00

Me H van Schalkwyk         Kantoor/Lapa           Dinsdae        14:00-15:00

Me L Smit                             Media                        Donderdae   13:50-14:50

Me M Horn                           K2                   4E       Donderdae   14:00-15:00

Mnr G James                       K1                   4L       Dinsdae        13:45-14:45

Mnr J Steenkamp               S5B                4A       Donderdae   14:00-15:00

Me T Thomas                       K9A                4R1    Woensdae    13:45-14:45

Mnr E Meyer                        K9B                4R2    Dinsdae        13:45-14:45

Mnr M Mouton                     S3A                4D2    Maandae       14:00-15:00

Mnr HJ Niemann                S3B                4D2    Dinsdae        14:00-15:00

Me E Naudé                        S5A                4U       Woensdae    14:00-15:00

Mnr HJ Swanepoel            Naskool 1      4S       Maandae       14:00-15:00

Me T Miller                           K3                   4P       Woensdae    13:45-14:45

Me J Naudé                         S2B                            Maandae       13:45-14:45

Me A Briers                          S2A                5E       Maandae       14:00-15:00

Me S Lochner                      L2                   5L       Woensdae    14:00-15:00

Me M du Preez                    NS1                5A       Dinsdae        14:00-15:00

Mnr R Smit                           T14                 5R       Woensdae    14:00-15:00

Me D Nortjé                          L2                   5D       Woensdae    14:00-15:00

Me L Grové                          T4                   5U       Maandae       14:00-15:00

Me A Smit                             S1A                5S1     Maandae       14:00-15:00

Mnr D Pieterse                    S1B                5S2     Dinsdae        14:00-15:00

Me H Barkhuizen               Kantoor                     Maandag       14:00-15:00

Me E Moller                          Kantoor                     Dinsdae        13:45-14:45

Me L van Rooy                    T1                               Dinsdae        13:45-14:45

Mnr F van Wyk                    S4                   6E       Maandae       13:45-14:45

Me J Ferreira                                   T2B                6L1     Maandae       13:45-14:45

Mnr S Myburgh                   T2A                6L2     Maandae       13:45-14:45

Me R Oosthuizen               T3                   6A       Woensdae    13:45-14:45

Me S Burger                        T6                   6R       Woensdae    13:45-14:45

Me L Erasmus                     K6                   6D       Woensdae    13:45-14:45

Me L de Witt                         Dramaskool  6U       Dinsdae        14:30-15:30

Me C Linström                     Kantoor 3                  Maandae       13:45-14:45

Mnr R du Plessis                Kantoor 4                  Woensdae    13:45-14:45

Mnr C Claassen                  T5                               Dinsdae        13:45-14:45

Me A Hugo                           Lab                 7E       Maandae       13:45-14:45

Me A van Niekerk               T7B                7L       Maandae       13:45-14:45

Me E du Plessis                  K4                   7A       Maandae       13:45-14:45

Me R Fourie                         K5                   7R       Woensdae    13:45-14:45

Me E Slabbert                      T7A                7D       Woensdae    13:45-14:45

 

SKOOL  KOMMUNIKEERDER

Om kommunikasie so vaartbelyn moontlik te maak gebruik ons die “School Communicator”- stelsel wat u direk van die internet kan aflaai.  Daar sal u al die inligting kry wat u deur die jaar benodig, sowel as foto’s van gebeure by ons skool en ook al die omsendbriewe.

Volg die volgende stappe om die stelsel af te laai: 

Gaan op die internet en tik die woord school communicator.

  • Kies dan die opsie download d6 School Communicator.
  • “Please select” (gaan af met pyl tot by L/s Elarduspark)
  • Kies dan die “Windows” opsie
  • Kies dan “Run” en volg die instruksies verder