Beheerliggaam

Portefeuljelys van Beheerliggaam : 2018 - 2021

NAAM

PORTEFEULJE

EPOS

Mnr Altus Denyschen

Voorsitter

 Altus.denyschen@sasol.com

Mnr Marnus Eloff

Voorsitter Finansiële komitee (Tesourier)

marnuse@discovery.co.za

Me Elize Eloff

Sekretaresse

elizeeloffie@gmail.com

Mnr Neels Geertsema

Akademie

geertsemaneels@gmail.com

Mnr Hugo Swart

Infrastruktuur

h.swart@senet.co.za

Mnr Rudi Louw

Regsake & Dissipline rudilouw@telkomsa.net

Me Marissa Vosloo

Kommunikasie & Sosiale media

Marissa.VoslooJacobs@sasol.com

Mnr Etienne Stiglingh

Strategiese beplanning & Innovasie

 ejstiglingh@gmail.com

Me Nelia Cronje

Maatskaplik

 ncronje@lardies.co.za

Me Carina Hollander

Kultuur

  carinah@lardies.co.za

Me Henriette Barkhuizen

 

Akademie & Bemarking

hbarkhuizen@lardies.co.za

Mnr Rene du Plessis

Regsake, Dissipline & Infrastruktuur

rduplessis@lardies.co.za

Mnr Gert van der Merwe

Sport

gvdmerwe@lardie.co.za

Me Rachel Joubert

Gr R & Naskool & Kleredrag

rjoubert@lardies.co.za

Mnr Toy Human

Hoof info@lardies.co.za